Unikalios pramogos Škotijoje

December 5, 2017

VILNOS AUDINIAI

 

Vilnoniai gaminiai Škotijoje turi gilias tradicijas. Apsilankykite viename iš seniausių vilnos audyklų, stebėkite iš arti, kaip gimsta languoti škotiški raštai vadinami tartanu. Gidė jums papasakos istoriją, proceso eigą ir atsakys į visus jūsų klausimus.

 

 

 

 

VISKIO DARYKLA​

 

Škotija neatsiejama nuo viskio. Kaip gimsta šis unikalus gėrimas? Kodėl Škotija ideali vieta viskiui gaminti? Kaip keičiasi viskio savybės jam bręstant statinėse? Atsakymus į visus klausimus sužinosite apsilanke vienoje iš daryklų. Vizito metu taip pat galėsite paragauti šio gėrimo ir įsitikinti, kodėl škotai taip juo didžiuojasi.

 

 

 

 

 FINGALO OLA

 

3 valandų trukmės kelionė į negyvenamą Staffa salą. Turėsite 1 valandą pasivaikščioti pačioje saloje ant šešiakampių vulkaninės kilmės bazalto stulpelių. Fingalo ola anksčiau buvo vadinta "melodinga ola" dėl ypač geros akustikos. Plaukiodami laivu galite pamatyti ir delfinų ar banginių, Staffa saloje peri paukščiai mormonai (ang. puffins).

 

 

ELNIŲ KAIMENĖ

Vienintelė laukinių elnių kaimenė visoje Jungtinėje Karalystėje, kurią galima aplankyti jų natūralioje aplinkoje, juos paliesti, pamaitinti. Argi nenorėtumėte būti apsupti šių didingų gyvūnų? Tikrai ypatingas momentas jūsų gyvenime, kurio nepamiršite. 

 

 

 

 

 

 

KELIONĖS LAIVU

škotija apsupta vandens ir kelionės laivu čia ypač populiarios. Ar norėtumėte pasimėgauti kruizu Lochneso ežeru, ar nedideliu laiveliu plaukti į salas, ar svajojate pamatyti delfinus, ruonius, banginius - pasirinkimas čia platus. 

 

 

 

 

 

 

 

 

AVIGANIŲ ŠUNŲ DARBAS

Ar kada matėte, kaip aviganiai šunys dirba? Jie puikiai dresiruoti, kiekvienas žino savo darbą ir puikiai gali kalnuose surasti ir atginti visą avių bandą. Vienoje veikiančioje fermoje ūkininkai gali jums pademostruoti, kaip tai vyksta.

 

 

 

 

 

HAILANDO GALVIJAI (HIGHLAND CATTLES)

Kiekvienas besilankantis Škotijoje akimis ieško škotiškų karvių, su ant akių užkritusiais karčiais ir riestais ragais. Kai kurie ūkiai organizuoja turus į savo ganyklas, papasakoja apie įvarias galvijų rūšis, o jūs taip pat turite galimybę iš arti pasigrožėti Hailando galvijais ir sužinoti daugiau apie juos.

 

 

Share on Facebook
Please reload

Panašių temų įrašai

TOP 10 lankytinų vietų Glasgow mieste

April 14, 2017

1/1
Please reload

Naujausi įrašai
Please reload

Archyvas
Please reload

© 2018 by Scotland Explorer.