7 įdomiausios panoramos Škotijoje

August 14, 2017

 

1. Old Man of Storr, Skye saloje esančios uolos nepalieka abejingų. Mažiau nei 1 val. lipimo ir jūs jau turite galimybę mėgautis vaizdais į uolas, jūrą, Raasay salą tolumoje.  Ir tai nevienintelis nuostabus vaizdas, kurį pamatysite.  Belipant prieisite ežerą, kuris pasislėpęs tarp kalno gauburių. Skirkite laiko atradimams!

Aikštelė mašinai taip pat yra papėdėje, nemokama.

 

 

 

 

2. Ben A'an viršūnė, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į Loch Katrine ežerą.  454 m aukščio kalnas yra vienas populiariausių dėl smailios viršūkalnės ir palyginti nesudėtingo lipimo. Nuo viršūnės taip pat galima stebėti kaip Walter Scott garlaivis skrodžia ežero vandenis. 

Patogus privažiavimas, taip pat yra mokama stovėjimo aikštelė automobiliui kalno papėdėje.

 

 

 

 

3. Barra iš lėktuvo skrydžio atrodo tiesiog egzotiškai! Šis skrydis laikomas vienu įspūdingiausiu pasaulyje dėl to, kad lėktuvas leidžiasi tiesiog paplūdimyje, kai vandenyno vanduo atslūgsta. Skrydžiai organizuojame iš Glasgow oro uosto į Barrą salą FlyBe kompanijos ir kainuoja apie 60 - 80 svarų į  vieną pusę. 

 

 

 

 

 

4. Glenfinnan viadukas yra vienas labiausiai turistų lankomų objektų, tačiau dauguma keliautojų sustoja trumpam, kad nusifotografuotų. Norint pamatyti įspūdingą panoramą (kaip atvirutėse) planuokite apsistoti truputį ilgiau, nepatingėti įlipti į kalną ir tada jūs jau mėgausitės vaizdu ne tik į patį viaduką, bet ir toliau esantį Loch Shiel ežerą. 

 

 

 

 

 

5. Dunnotar Castle yra viena iš tų pilių, kurių negalima praleisti, jei lankotės Škotijoje. Šios pilies griūvėsiai dramatiškai atrodo ant milijonus metų skaičiuojančios uolos. Bilieto kaina suaugusiam yra 7 svarai, vaikui - 3 svarai. Rekomenduojame su savimi turėti užkandžių ir ant šios uolos susirengti pikniką. Juk ne kasdien tokioje vietoje ir su tokiais vaizdais galima krimsti sumuštinį.

 

  

 

6. Quiraing kalnai Skye saloje. Jei mėgstate kelionėse mėgautis vaizdais pro automobilio langą - ši vieta jums, jei jūs mėgstate patys keliauti savo kojomis - ši vieta jums, jei jums patinka tik sustoti ir 10-15 min pasivaikščioti - ši vieta jums. Kaip beplanuotumėte - čia rasite tai, ko ieškote. Automobiliu važiuokite keliu, kuris prasideda iškart už Stenscholl kaimelio pasukus į kairę link Uig. Keliukas siauras, mašinos viena kitą praleidžia tik kur padarytas praplatėjimas. Yra kelios vietos, kur galima mašinas pasistatyti. 

 

7. Skara Brae Orkney saloje esantis neolitio amžiaus kaimelis, visai netikėtai atrastas 1850, kai audra nupūtė smėlį ir atskleidė tiek amžių slėptą paslaptį. 5000 metų senumo statiniai, kuriuos galima aplankyti už 7.50 svarų suagusiajam ir 4.50 svarų vaikui. 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Panašių temų įrašai

TOP 10 lankytinų vietų Glasgow mieste

April 14, 2017

1/1
Please reload

Naujausi įrašai
Please reload

Archyvas
Please reload

© 2018 by Scotland Explorer.